Zemin Cilalama Hizmetleri

Zemin Cilalama İşlemi İlk Olarak Zeminin Temizliğinde Toz ve Kirden Arındırılıp İyi Bir Şekilde Kurutularak Yapılması Gerekmektedir.
Bu İşlem de Mutlaka Profesyonel Makineler ile Zemine Zarar Vermeyecek, Suda Çözünen Bazı Kimyasallar Kullanılır. Daha Sonra Zeminin Türüne Göre (Granit, Mermer, Karo, Doğal Taş ) Cila Uygulamaları Yapılmaktadır.
Farklı Çeşitlerde Duruma Göre Parlatma İşlemi Yapılabilir. Parlatma İşlemi Sonrasın Da, Temizlik Zeminin Türüne Göre (Granit, Mermer, Karo, Doğal Taş) Özel Kimyasalla ve Yapısına Uygun Yapılmayan Cila Çabuk Matlaşmaya Başlar.
Bu Cilalama Hizmeti Sonrasında Mutlaka Temizlik Yapan Personel Bilgilendirmelidir.

İstanbul Zemin Cilalama Hizmetleri

En Çok Kullanılan Binaların Girişinde ve Belli İnsan Trafiğinin Çok Olduğu Alanların Giriş Bölümlerinde de Paspas Kullanılmalıdır.
Granit, Mermer, PVC, Epoksi, Çini, Mozaik, Doğal Taşlar Her Tür Yüzeyde Temizlik ve Cila Uygun Teçhizat, Makine ve Ekipmanları ile Dünya Standartlarında Yapılmaktadır.
Zemin Restorasyon Olarak Cilada Parlaklık Kadar Dayanıklılığı Da Önem Çok Önem Veriyoruz. Cila Sonrası Temizlik Sıradan Kullanılan Kimyasal ile Cilayı Bozmamak Çok Önemlidir.
Zemin Restorasyon Olarak Bizden Bu Konu ile Alakalı Da Destek ve Bilgi Alabilirsiniz.
Mermer, Granit, Traverten ve Doğal taş Yüzeyinin Reçine Elmas Ped Grupları ile Işığı Yansıtacak Kadar Mükemmel Pürüzsüz Hale Ulaştırılmasına Cilalama – Parlatma Denir.
Bu İşlemden Sonra Taşın Yüzeyi Tam Bir Ayna Parlaklığındadır.

Danışma Hattı:  0546940 2175