Yıldırım Hesaplı Kalebodur Fayans İşleri


Fayans ve seramik daha çok suyun kullanıldığı alanlarda şık bir görüntü sağlar. Fayans ve seramik banyolarımızın ve mutfaklarımızın vazgeçilmez parçalarından biridir.

 Her geçen gün yeni modeller çıkmaktadır. Evinize yada işyerinize en uygun seramik seçiminde yardımcı oluyoruz. Eski model fayans çeşitlerini bir kenara bırakın aynı fiyatlarla alabileceğiniz bir çok modeller bulunmaktadır. İyi bir usta seçimi ile hayal ettiğiniz banyo ve mutfaklara sahip olabilirsiniz.

Yıldırım Çatı ve İnşaat  modayı yakından takip ederek size en yeni seramik katalogları sunar.Yıldırım Çatı ve İnşaat yüzlerce çeşit seramik ve markalarla sizlere hizmet sunmaya hazırdır. İstekler ve fiyatlar için bize ulaşın.

Yıldırım Çatı ve İnşaat  olarak en uygun en şık ,en güncel kalebodur ve fayans modellerini muffak ve banyolarınızda güvenilir ustalarımız tarafında uygulaması yapılır..

Fayans ; Tuvalet,Banyo,Lavabo kenarlarının hijyenik ve görüntü güzelliği bakımından çok önemli bir elementtir. Fayans seçim işleminden sonra evinizi yıkıp dökmeden en iyi ustalarımız ile işçiliği en yüksek kalitede tutarak işinizi bitirme garantisi veriyoruz.

 
Yıldırım Tüm İnşaat İşleriniz de Bizi Ayaıp Bilgi Alınız.Gsm ve Whatsapp: 0546 940 2175

Tel: 0546 940 21 75